LT     /    EN
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Rašykite mums Versija spausdinimui
Registruotos veiklos duomenų, licencijos ar laikinojo leidimo patikslinimas

Kada reikia kreiptis dėl registruotos veiklos duomenų, licencijos  ar laikinojo leidimo vykdyti veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais patikslinimo:


Pagal Veiklos su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais įteisinimo taisyklių 32 ir 40 punktų nuostatas, registruotos veiklos duomenys,licencija ar laikinasis leidimas turi būti patikslinti tada, kai pasikeičia bent vienas iš šių duomenų:

1) juridinio asmens, kitos organizacijos, jų filialo pavadinimas;
2) teisinė forma;
3) kodas;
4) buveinės adresas;
5) fizinio asmens vardas, pavardė, asmens kodas, gyvenamosios vietos adresas.


Kokie ir kam turi būti pateikti duomenys?


Apie paminėtus pasikeitusius duomenis asmuo, vykdantis registruotą veiklą arba turintis licenciją ar laikinąjį leidimą, privalo pranešti Radiacinės saugos centrui (toliau – RSC) ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo duomenų pasikeitimo dienos ir kartu su dokumentais, patvirtinančiais duomenų pasikeitimą, pateikti prašymą patikslinti registruotos veiklos duomenis, licenciją ar laikinąjį leidimą.


Kokiais terminais išnagrinėjami patikslinimui pateikti dokumentai ir priimamas sprendimas?


RSC, išnagrinėjęs pareiškėjo pateiktus dokumentus, patvirtinančius duomenų pasikeitimą, ir prašymą patikslinti registruotos veiklos duomenis, licenciją ar laikinąjį leidimą, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo jų gavimo priima sprendimą dėl patikslinimo ir apie tai ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo sprendimo priėmimo raštu praneša pareiškėjui. Patikslinant registruotos veiklos duomenis, licenciją ar laikinąjį leidimą, jų numeris ir išdavimo data nekeičiami.

 

Radiacinės saugos centro registruotos veiklos duomenys, išduodamos licencijos ar laikinieji leidimai laikomi patikslintais, kai padaromi atitinkami įrašai Radiacinės saugos centro tvarkomame Valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registre.

 

Už registruotos veiklos duomenų, licencijos ar laikinojo leidimo vykdyti veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės patikslinimą Valstybės rinkliava neimama.

 

Informacija apie patikslintus registruotos veiklos duomenis, Licenciją ar laikinąjį leidimą yra skelbiama Radiacinės saugos centro interneto svetainėje adresu www.rsc.lt, skiltyje: „Išduotos licencijos“ ir VĮ Registrų centro tvarkomoje Licencijų informacinėje sistemoje internetiniu adresu www.licencijavimas.lt/lis-epp-app/public skiltyle: „Licencijų paieška“.

Atnaujinta 2019-01-30


Paieška
Naujienų prenumerata
Mus rasite
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.00 – 17.00 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)