LT     /    EN
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Rašykite mums Versija spausdinimui

Aktualijos
2017-05-03
RSC direktoriaus pavaduotojai suteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas

    Gegužės 2 d. Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga Vilniaus Rotušėje grupei žinomų Lietuvos medikų, pelniusių žmonių pagarbą ir dėkingumą, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga įteikė garbės ženklus, liudijančius apie Nusipelniusios Lietuvos gydytojo, Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo, Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės vardų suteikimą.

 

     Vilniaus Rotušėje salėje susirinko medicinos darbuotai iš visos Lietuvos. Lietuvos medicinos darbuotojams buvo perduoti Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, Ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio, Seimo sveikatos reikalų komiteto sveikinimo ir padėkos žodžiai.

 

     Už nuopelnus sveikatos apsaugai Radiacinės saugos centro direktoriaus pavaduotojai Ramunei Marijai Stasiūnaitienei suteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas ir ji apdovanota Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklu.

 

     Ramunė Marija Stasiūnaitienė, 1990 m. karjerą radiacinės saugos srityje pradėjusi kaip Respublikinio higienos centro Ypatingų situacijų higienos priežiūros skyriaus individualiosios dozimetrijos poskyrio vedėja, nuo 1997 m. profesionaliai dirbo Radiacinės saugos centro Radiacinės higienos priežiūros ir analizės skyriaus viršininko pareigose, o nuo1999 m. iki šiol yra Radiacinės saugos centro direktoriaus pavaduotoja.

 

     Ramunė Marija Stasiūnaitienė aktyviai dalyvavo Lietuvos Respublikoje kuriant, stiprinant ir tobulinant radiacinės saugos infrastruktūrą ir valstybinės radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės sistemą, atitinkančią Europos Komisijos (EK), Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) nustatytiems ir tarptautinės bendruomenės pripažintiems radiacinės saugos standartams bei rekomendacijoms. Ji profesionaliai bendradarbiauja su kitomis įstaigomis, visuomeninėmis organizacijomis ir kontroliuojamų objektų atstovais, aktyviai dalyvauja TATENA organizuojamuose renginiuose ir EK Euratomo sutarties 31 straipsnio ekspertų grupės veikloje, kur drauge su kitų šalių atstovais aptariami Europos Tarybos direktyvos, kuria nustatomi pagrindiniai saugos standartai siekiant užtikrinti apsaugą nuo jonizuojančiosios spinduliuotės apšvitos keliamų pavojų perkėlimo į nacionalinę teisę, klausimai.

 


Paieška
Naujienų prenumerata
Mus rasite
Kalvarijų g. 153,
LT-08221, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.00 – 17.00 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 210 5816 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. (8 37) 33 3760 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. (8 46) 38 3308 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. (8 41) 52 4644 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)