LT     /    EN
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Rašykite mums Versija spausdinimui

Aktualijos
2017-12-06
Prienų rajono savivaldybėje įvyko civilinės saugos stalo pratybos

     Gruodžio 5 d. Radiacinės saugos centro atstovai Prienų rajono savivaldybės kvietimu dalyvavo savivaldybės lygio civilinės saugos stalo pratybose „Radiologinės avarijos, kilusios dėl transporto avarijos gabenant jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinį, valdymas ir likvidavimas“.

 

     Pratybas sudarė teorinė ir praktinė dalys. Teorinėje pratybų dalyje Radiacinės saugos centro specialistai pristatė Lietuvoje įvykusių radiologinius incidentų, užsienio šalyse įvykusių radiologinių avarijų apžvalgą, dalyvius supažindino su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių (toliau – šaltiniai) vežimo, šaltinių pakuočių klasifikavimo, transporto ženklinimo reikalavimais, pagrindinėmis institucijų funkcijomis reaguojant ir likviduojant radiologines avarijas savivaldybės lygmenyje, individualiosios dozimetrinės kontrolės reikalavimais likviduojant radiologines avarijas, asmeninės apsaugos priemonėmis, taip pat pademonstravo dozimetrinės kontrolės prietaisus.

 

    Praktinėje pratybų dalyje dalyviai aptarė realius veiksmus, kuriuos pagal savo atstovaujamos institucijos kompetenciją atliktų įvykus eismo avarijai, kai vežamas šaltinis ir yra pasklidusi radioaktyvioji tarša.

 

    Radiacinės saugos centro atstovai dėkoja Prienų r. savivaldybės administracijai už kvietimą dalyvauti šiose stalo pratybose ir yra pasirengę bendradarbiauti sprendžiant pasirengimo branduolinėms ar radiologinėms avarijoms savivaldybei iškylančius klausimus.

 

    Radiacinės saugos centras kviečia miestų ir rajonų savivaldybių administracijas rengiant kasmetinius veiklos planus apsvarstyti radiologinių incidentų ir avarijų problematikos aktualumą ir, suderinus su Radiacinės saugos centru, į savo veiklos planus įtraukti panašaus pobūdžio pratybas, seminarus ar mokymus.Paieška
Naujienų prenumerata
Mus rasite
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.00 – 17.00 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)