LT     /    EN
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Rašykite mums Versija spausdinimui

Aktualijos
2017-12-18
Apklausos dėl Radiacinės saugos centro teikiamų paslaugų kokybės rezultatai

    Metams baigiantis Radiacinės saugos centras, siekdamas užtikrinti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei analizuodamas savo veiklos rezultatus, atliko paslaugų gavėjų apklausą.

    Paslaugų gavėjų apklausa dėl Radiacinės saugos centro (RSC) teikiamų paslaugų kokybės paskelbta apklausų interneto svetainėje apklausa.lt, taip pat RSC interneto svetainėje buvo paskelbtas pranešimas, kviečiantis pildyti apklausos anketą.

    Apklausos statistiniai duomenys: apklausos nuoroda su kreipimosi tekstu išsiųsta apie 1 830 ūkio subjektų, pateikta atsakymų – 282. Paslaugų gavėjai buvo kviečiami atsakyti į 10 minėtos anoniminės anketos klausimų.

    Išanalizavę respondentų užpildytas anketas, apžvelgsime atsakymus į pateiktus klausimus.

 

   Atsakymai į anketos pirmą klausimą „Ar per pastaruosius metus Jums teko kreiptis į RSC? Su kuriuo RSC padaliniu teko bendrauti?“ pasiskirstė taip:    Atsakymai į klausimą „Kokiu klausimu teko kreiptis?“ parodė, kad respondentai kreipėsi į RSC dėl skirtingų klausimų ir temų.    Į klausimą „Ar suteikta paslauga (konsultacija) atitiko Jūsų lūkesčius? dauguma respondentų, t. y. 78 7 proc., užpildžiusių šią anketą, pasirinko atsakymą „visiškai atitiko“, 7,1 proc. – atsakė „labiau atitiko“, 0,7 proc. – labiau neatitiko, 0,4 proc. – neatitiko.     Atsakymų variantai į klausimą „Ar suteikta paslauga (konsultacija) buvo suprantama ir aiški?“ pasiskirstė taip: dauguma respondentų, t. y. 74,1 proc. atsakė „visiškai suprantama ir aiški“, 10, 6 proc. – „labiau suprantama ir aiški“, 1,4 proc. – „nesuprantama ir neaiški“.    Atsakymų variantai į klausimą „Ar paslauga (konsultacija) buvo suteikta teisės aktų numatytais terminais?“ pasiskirstė taip: 22,7 proc. respondentų atsakė, kad paslauga suteikta anksčiau nustatyto laiko, 62,8 proc., kad paslauga ar konsultacija suteikta tiksliai laiku, ir tik 0,4 proc. „vėliau nustatyto laiko“.    Į klausimą „Ar dėl netinkamai suteiktos paslaugos (konsultacijos) teko pakartotinai kreiptis į RSC?“ dauguma, t. y. 83,7 proc. respondentų atsakė „ne“, tik 2,5 proc. respondentų atsakė, kad teko pakartotinai kreiptis į RSC.Į klausimą „Su kokiomis klientų aptarnavimo problemomis susidūrėte RSC?“, dauguma respondentų, t. y. 79,4 proc. atsakė, kad su problemomis nesusidūrė, 1,8 proc. – „informacijos trūkumu“, 2,9 proc. pasirinko variantą „kita“, 1,1 proc. – „vėlavimu atsakyti“.     Į klausimą „Ar jums patogus RSC nustatytas asmenų priėmimo laikas?“ dauguma respondentų, t. y. 87,6 proc. atsakė „taip“, o 1,4 proc. respondentų pasirinko variantą „ne“.    Atsakydami į klausimą „Ar RSC interneto svetainėje (www.rsc.lt) lengvai randate reikiamą informaciją?“ 56 proc. respondentų atsakė „randu greitai“, 23,4 proc. – „paieška užtrunka“, 2,1 proc. – „ieškau labai ilgai“, o 13,1 proc. nurodė, kad nesinaudoja RSC interneto svetaine.      Savo nuomonę, pasiūlymus ir rekomendacijas dėl RSC veiklos, specialistų darbo, paslaugų teikimo kokybės respondentai galėjo išsakyti laisva forma. Respondentų atsakymai į pateiktus klausimus ir jų laisva forma išsakyti pasiūlymai, pastabos ir komentarai leidžia teigti, jog dauguma respondentų RSC veiklą ir teikiamų paslaugų kokybę įvertino labai gerai ir gerai. Anketų rezultatai džiugina. Apklausos metu gauta informacija bus naudojama teikiamų paslaugų kokybei tobulinti ir gerinti.

    Galima teigti, kad RSC pastangos informuoti visuomenę radiacinės saugos klausimais ir teikti paslaugas gyventojams, suinteresuotoms įstaigoms, įmonėms ir organizacijoms pasiteisino ir duoda gerų rezultatų.


Paieška
Naujienų prenumerata
Mus rasite
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.00 – 17.00 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)