LT     /    EN
Titulinis puslapis Puslapio struktūra Rašykite mums Versija spausdinimui

Aktualijos
2019-11-15
Radiacinės saugos centras gerina konsultacijų teikimo kokybę

    Radiacinės saugos centras (RSC) kartu su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru 2017–2019 metais vykdė investicinį projektą Nr. 10.1.3-ESFA-V-918-01-0005Informacijos apie visuomenės sveikatos bei radiacinę saugą teikimo ūkio subjektams ir gyventojams gerinimas“.

 

    Projekto tikslas – gerinti informacijos apie radiacinę saugą teikimą ūkio subjektams ir gyventojams tobulinant RSC vienodo konsultavimo sistemą.

 

    Projektu siekta, kad ūkio subjektui ar gyventojui skambinant į RSC dėl konsultacijos nereikėtų pačiam ieškoti reikiamo specialisto, todėl projekto metu įdiegtas vieningas RSC numeris, leidžiantis skambinančiajam pasirinkti norimą konsultacijos temą pasinaudojant įdiegta įeinančių skambučių struktūrine schema. Toks techninis sprendimas leidžia skambinančiajam ne tik patogiai pasirinkti norimą konsultacijos temą bet ir suteikia RSC specialistams galimybęatlikti kiekybinę skambučių srauto analizę bei efektyviau paskirstyti RSC žmogiškuosius išteklius, skirtus ūkio subjektams ir gyventojams konsultuoti. Tokiu būdu ūkio subjektai ir gyventojai gali gauti reikiamas konsultacijas ir sutrumpėja asmenų laukimo laikas.

 

   RSC, siekdamas užtikrinti kokybišką konsultavimo paslaugą, atnaujino ryšių įrangą (iš projekto lėšų įsigyti 45 nauji IP telefono aparatai ir juos aptarnaujanti įranga). Be to, 45 RSC darbuotojai, telefonu, žodžiu ar raštu teikiantys konsultacijas ūkio subjektams ar gyventojams, išklausė mokymus klientų aptarnavimo tema.

 

    Kad RSC teikiamo konsultacijos būtų kokybiškos ir jų kokybė laikui bėgant nemažėtų, RSC parengė ir RSC direktoriaus įsakymu patvirtino Vienodo ir kokybiško konsultavimo užtikrinimo ir konsultacijų kokybės vertinimo procedūros aprašymą, kuriame suformulavo aiškias procedūras skambučių metu: kaip išklausyti ūkio subjektą ar gyventoją, kaip rasti reikiamos informacijos, kaip teikti tam tikrą informaciją, kaip paprašyti, jog asmuo palauktų, kaip atsisveikinti bei kaip pildyti duomenis konsultacijos pabaigoje. Be to, telefonusuteiktų konsultacijų kokybei užtikrinti, RSC direktoriaus įsakymu patvirtinta trijų RSC darbuotojų vertinimo grupė, įpareigota periodiškai analizuoti skambučių įrašus ir juos vertinti pagal iš anksto patvirtintus kriterijus.

 

   Tikimasi, kad minėtos priemonės padės gerinti informacijos apie radiacinę saugą teikimą ūkio subjektams ir gyventojams, taip pat užtikrins kokybišką RSC kompetencijai priskirtų teisės aktų nuostatų taikymo aiškinimą ir reikalavimų laikymąsi, ir taip prisidės prie Lietuvos žmonių radiacinės saugos stiprinimo, o pokalbių įrašai padidins skaidrumą iškilus ginčams dėl suteiktos konsultacijos teisingumo.


Paieška
Naujienų prenumerata
Mus rasite
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.00 – 17.00 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)