foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s

foto_s foto_bull Aktualijos foto_s
foto_s
foto
2019-11-18
Radiacinės saugos centras organizavo susitikimą su Vilniaus rajono Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijos mokiniais ir mokytojais

    Rengdamasis Baltarusijos atominės elektrinės (toliau – Baltarusijos AE) veiklos pradžiai Radiacinės saugos centras kartu su savivaldybių bei seniūnijų atstovais organizuoja susitikimus su Lietuvos gyventojais, gyvenančiais netoli Baltarusijos pasienio, arčiausiai Baltarusijos AE.

 

    Lapkričio 15 d. Radiacinės saugos centras kartu su Vilniaus rajono savivaldybės administracijos atstovais organizavo susitikimą su Vilniaus rajono Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijos mokiniais ir mokytojais. Susitikimo metu buvo aptarti avarinės apšvitos sveikatai keliami pavojai, gyventojų perspėjimo ir informavimo klausimai, taip pat mokiniams ir mokytojams pateikta informacijos ir dalomoji medžiaga apie veiksmus, kurių pirmiausia reikia imtis įvykus branduolinei avarijai (slėpimasis, evakavimas, skydliaukės apsauga, maisto ir geriamojo vandens vartojimo apribojimai). Mokiniams ir mokytojams išsamiai paaiškinta, kokius būtiniausius daiktus (geriamojo vandens, maisto, vaistų, rūbų, higienos priemonių ir kt.) jie turi iš anksto turėti parengtus tam atvejui, jeigu bet kokios ekstremaliosios situacijos atveju jiems būtų skubiai rekomenduojama slėptis ar evakuotis.

 

    Tai buvo paskutinis šiais metais Radiacinės saugos centro suplanuotas susitikimas su gyventojais, gyvenančiais 30 km skubių apsaugomųjų veiksmų planavimo zonoje nuo Baltarusijos AE. 2020 m. RSC planuoja tęsti susitikimus su gyventojais ir kitose seniūnijose, kurių teritorijos yra arčiausiai Baltarusijos AE.


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)

foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s