foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s

foto_s foto_bull Aktualijos foto_s
foto_s
foto
2020-06-18
Radiacinės saugos centro darbuotojai suteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas

 

    2020 m. birželio 8 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymu Nr. K-803 už nuopelnus sveikatos apsaugai Radiacinės saugos centro (toliau – RSC) Avarijų valdymo ir mokymo skyriaus specialistei Danutei Šidiškienei suteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas ir ji apdovanota Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklu.

 

    Danutė Šidiškienė karjerą radiacinės saugos srityje pradėjo 1994 m. ir buvo tarp keleto specialistų, kurie dirbo nuo pat Radiacinės saugos centro steigimo pradžios, dalyvavo rengiant pirmąjį Radiacinės saugos įstatymo projektą. Ji daug dėmesio skiria pasirengimui reaguoti į branduolines ir radiologines avarijas, rengia šios srities teisės aktų projektus, dalyvauja civilinės saugos sistemos pajėgų darbuotojų (priešgaisrinės apsaugos, greitosios medicinos pagalbos, policijos) mokymuose ir pratybose, pristato pranešimus aktualiais avarinės parengties klausimais savivaldybių ekstremaliųjų situacijų komisijų ir ekstremaliųjų situacijų operacijų centrų posėdžiuose, radiacinės saugos žinias perduoda susitikimuose su gyventojais, studentais ir moksleiviais.

 

    Danutė Šidiškienė aktyviai dalyvavo Lietuvoje kuriant, stiprinant ir tobulinant radiacinės saugos infrastruktūrą, atitinkančią Europos Komisijos, Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) nustatytiems ir tarptautinės bendruomenės pripažintiems radiacinės saugos standartams bei rekomendacijoms. Ji profesionaliai bendradarbiauja su kitomis įstaigomis, visuomeninėmis organizacijomis, aktyviai dalyvauja TATENA organizuojamuose renginiuose ir misijose vertinant kitų šalių radiacinės saugos infrastruktūrą. Nuo 2015 m. kaip nacionalinė ekspertė buvo deleguota dalyvauti TATENA Avarinės parengties ir reagavimo į avarijas standartų komiteto (EPReSC) veikloje, kurioje iki šiol dalyvauja.

 

 

 foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)

foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s