foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
foto
2019-09-27
Radiacinės saugos centras organizavo susitikimą su Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos mokiniais ir mokytojais

    Rengiantis Baltarusijos atominės elektrinės (toliau – Baltarusijos AE) veiklos pradžiai Radiacinės saugos centras (toliau – RSC) kartu su savivaldybių bei seniūnijų atstovais tęsia susitikimus su Lietuvos gyventojais, gyvenančiais netoli Baltarusijos pasienio, arčiausiai Baltarusijos AE.

 

    Rugsėjo 20 dieną RSC kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos bei Lavoriškių seniūnijos atstovais organizavo susitikimą su Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos mokiniais ir mokytojais. Susitikimo metu buvo aptarti avarinės apšvitos sveikatai keliami pavojai, gyventojų perspėjimo ir informavimo klausimai, taip pat mokiniams ir mokytojams pateikta informacija ir dalomoji medžiaga apie veiksmus, kurių pirmiausia reikia imtis įvykus branduolinei avarijai (slėpimasis, evakavimas, skydliaukės apsauga, maisto ir geriamojo vandens vartojimo apribojimai). Mokiniams ir mokytojams išsamiai paaiškinta, kokius būtiniausius daiktus (geriamojo vandens, maisto, vaistų, rūbų, higienos priemonių ir kt.) jie turi iš anksto turėti parengtus tam atvejui, jeigu bet kokios ekstremaliosios situacijos atveju jiems būtų skubiai rekomenduojama slėptis ar evakuotis.

 

    Taip pat mokiniai ir mokytojai buvo informuoti apie š. m. spalio mėnesį vyksiančias valstybės lygio funkcines pratybas, kurių metu bus patikrintas valstybės ir savivaldybių institucijų pasirengimas atlikti Valstybiniame gyventojų apsaugos plane branduolinės ar radiologinės avarijos atveju numatytas funkcijas. Šiose pratybose dalyvaus ir Vilniaus rajono savivaldybės gyventojai.

 

    Susitikimai su gyventojais artimiausiu metu planuojami ir kitose Vilniaus rajono savivaldybės seniūnijoje, kurių teritorijos patenka į 30 km skubių apsaugomųjų veiksmų planavimo zoną nuo Baltarusijos AE.foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s