foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
foto
2019-12-18
Atestuotas naujas radioaktyviųjų šaltinių fizinės saugos lektorius

   Radiacinės saugos centras yra atsakingas už valstybinę radiacinės ir radioaktyviųjų šaltinių fizinės saugos (toliau – fizinės saugos) mokymo priežiūrą, kurios tikslas – stebėti, koordinuoti, analizuoti, tikrinti bei vertinti radiacinės ir fizinės saugos mokymą vykdančių įstaigų veiklą.

 

   Vienas tokioms įstaigoms keliamų reikalavimų, padedančių užtikrinti radiacinės ir fizinės saugos mokymo kokybę, – mokymų metu paskaitas ir praktinius užsiėmimus turi vesti fiziniai asmenys, turintys galiojantį asmens, turinčio teisę mokyti radiacinės ir (ar) fizinės saugos, atestavimo pažymėjimą  ir tik jame nurodytomis radiacinės ir (ar) fizinės saugos temomis. Siekiant didinti kompetentingų lektorių skaičių, periodiškai organizuojami Fizinių asmenų, siekiančių įgyti teisę mokyti radiacinės ir (ar) fizinės saugos, atestavimo komisijos (toliau – Atestavimo komisija) posėdžiai, kurių metu svarstomi suinteresuotų asmenų pateikti prašymai dėl atestavimo.

 

    Gruodžio 18 d. Radiacinės saugos centre įvyko Atestavimo komisijos posėdis, kurio metu komisijos nariai svarstė asmens pateiktą prašymą suteikti teisę mokyti fizinės saugos temomis ir vertino asmens žinias. Atestavimo komisija nutarė atestuoti 1 naują lektorių ir suteikti jam teisę mokyti fizinės saugos temomis.

 

   Primename, kad atestuotų asmenų, turinčių teisę mokyti radiacinės ir (ar) fizinės saugos temomis, sąrašas nuolat atnaujinamas ir su juo visada galima susipažinti Radiacinės saugos centro interneto svetainėje („Veiklos sritys“ > „Radiacinės saugos mokymas“ > „Asmenų, turinčių teisę mokyti radiacinės ir (ar) fizinės saugos temomis, sąrašas“).


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s