foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
foto
2016-01-06
Apklausos dėl Radiacinės saugos centro teikiamų paslaugų kokybės rezultatai

    Metams baigiantis Radiacinės saugos centras, siekdamas užtikrinti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei analizuodamas savo veiklos rezultatus, atliko paslaugų gavėjų apklausą.

 

    Paslaugų gavėjų apklausa dėl Radiacinės saugos centro (RSC) teikiamų paslaugų kokybės paskelbta apklausų interneto svetainėje apklausa.lt. Pranešimas, kviečiantis pildyti apklausą, buvo paskelbtas ir RSC interneto svetainėje.

 

    Apklausos statistiniai duomenys: apklausos nuoroda su kreipimosi tekstu išsiųsta apie 2 tūkst. ūkio subjektų, anketa peržiūrėta 537 kartus, pateikta atsakymų – 231. Paslaugų gavėjai buvo kviečiami atsakyti į 10 minėtos anoniminės anketos klausimų.

 

    Išanalizavę respondentų užpildytas anketas, apžvelgsime atsakymus į pateiktus klausimus.

 

    Atsakant į anketos pirmą klausimą nebuvo galimybės pasirinkti kelių atsakymo variantų, todėl į klausimą „Ar per pastaruosius metus Jums teko bendrauti su Radiacinės saugos centro specialistais?“ atsakymai pasiskirstė taip:    Atsakant į anketos klausimą „Ar per pastaruosius metus bendraudami su RSC specialistais Jūs susidūrėte su korupcijos apraiškomis?“ respondentai atsakė, kad su korupcijos apraiškomis nesusidūrė.

 

    Į klausimą „Ar prieš pradedant veiklą ir pirmaisiais darbo metais RSC specialistų suteiktos konsultacijos buvo naudingos?“ beveik visi respondentai, t. y. 97 proc. respondentų, užpildžiusių šią anketą, pasirinko atsakymą „taip“, 3 proc. – atsakė „ne“.    Atsakymų variantai į klausimą „Kaip vertinate galimybę bendrauti su RSC specialistais?“ pasiskirstė taip: dauguma respondentų, t. y. 94,4 proc. atsakė „gerai“, 3 proc. – „patenkinamai“, blogai įvertinusių galimybę bendrauti su RSC specialistais buvo 2,6 proc.    Į klausimą „Kaip vertinate RSC specialistų aptarnavimo kokybę, elgesį ir bendravimą?“ dauguma, t. y. 94,4 proc. respondentų  atsakė „gerai“, 4,3 proc. „patenkinamai“, o 1,3 proc. RSC specialistų aptarnavimo kokybę įvertino „blogai“.    Atsakymų variantai į klausimą „Kaip vertinate RSC specialistų pagalbą sprendžiant Jums rūpimus klausimus ir konsultacijų kokybę?“ pasiskirstė taip: 90,4 proc. RSC specialistų pagalbą sprendžiant jiems rūpimus klausimus įvertino „gerai“, 8,7 proc. – „patenkinamai“ ir 0,9 proc. – „blogai“.    Į klausimą „Kaip vertinate RSC veiklą?“ 50,1 proc. respondentų atsakė „labai gerai“, 44,2 proc. – „gerai“, 3 proc. – „patenkinamai“, 1,3 proc. respondentų veiklą įvertino „blogai“ o 1,4 proc. respondentų pasirinko variantą „neturiu nuomonės“.    Atsakydami į klausimą „Kaip vertinate RSC interneto svetainėje pateikiamos informacijos prieinamumą, naudingumą ir naudojimosi paprastumą?“ 80,6 proc. respondentų atsakė „gerai“, 13,4 proc. – „patenkinamai“, 1,7 proc. – „blogai“ ir 4,3 proc. – „kita“.    Savo nuomonę, pasiūlymus ir rekomendacijas dėl RSC interneto svetainės, RSC veiklos ir specialistų darbo ar paslaugų teikimo kokybės respondentai galėjo išsakyti laisva forma. Respondentų atsakymai į pateiktus klausimus ir jų laisva forma išsakyti pasiūlymai, pastabos ir komentarai leidžia teigti, jog dauguma respondentų RSC veiklą ir teikiamų paslaugų kokybę įvertino labai gerai ir gerai. Anketų rezultatai džiugina. Apklausos metu gauta informacija bus naudojama teikiamų paslaugų kokybei tobulinti ir gerinti.

 

   Galima teigti, kad RSC pastangos informuoti visuomenę radiacinės saugos klausimais ir teikti paslaugas gyventojams, suinteresuotoms įstaigoms, įmonėms ir organizacijoms pasiteisino ir duoda gerų rezultatų.


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s