foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
foto
2016-01-28
Radiacinės saugos centre viešėjo Jungtinių Amerikos Valstijų Sandia Nacionalinės laboratorijos atstovas

    Įgyvendinant 2013 m. Briuselyje pasirašytą Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Jungtinį veiksmų planą, Radiacinės saugos centre viešėjo JAV Sandia Nacionalinės laboratorijos atstovas David Ek, kurio vizito tikslas – su Radiacinės saugos centro atstovais aptarti 2016 m. veiksmus.

 

    Susitikimo metu buvo aptartos jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių (šaltinių) radiacinės ir fizinės saugos problemos ypač tada, kai šaltiniai yra dažnai pervežami, galimybės sustiprinti jų saugumą ir buvimo vietos stebėjimą, taip pat galimi Radiacinės saugos centro ir kitų institucijų specialistų mokymai šaltinių fizinės saugos ir reagavimo pažeidus šias apsaugas klausimai.

 

    Susitikimo metu taip pat apžvelgti grėsmių, su kuriomis gali susidurti ūkio subjektai, vykdantys veiklą su šaltiniais, analizės metodai. Ekspertas iš JAV glaustai pristatė, kaip turi būti įvertinama informacija apie nusikalstamus įvykius (vagystes, sabotažą, teroristinius aktus ir pan.), įvykusius konkrečiame regione, ir kaip tokia informacija turėtų būti sisteminama bei pritaikoma nustatant hipotetines grėsmes, galinčias iškilti šaltinių turėtojams (asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, pramonės įmonėms ir pan.). Tai itin svarbu ūkio subjektams, projektuojantiems savo fizinės saugos sistemas.

 

    Kita, ne ką mažiau svarbi tema – tai naujai projektuojamų ar jau esamų fizinės saugos sistemų efektyvumo įvertinimas. Susitikimo metu daug diskutuota naudojamų fizinės saugos užtikrinimo priemonių pakankamumo bei kokybės užtikrinimo klausimais, pasidalinta sukaupta patirtimi bei aptartos aktualiausios problemos.foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s