foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
foto
2016-02-01
Atestuoti nauji radiacinės saugos lektoriai

    Radiacinės saugos centras yra atsakingas už valstybinę privalomojo radiacinės saugos mokymo priežiūrą, kurios tikslas – stebėti, koordinuoti, analizuoti, tikrinti ir vertinti privalomąjį radiacinės saugos mokymą vykdančių įstaigų veiklą.

    Vienas iš reikalavimų tokioms įstaigoms, padedantis užtikrinti radiacinės saugos mokymo kokybę – mokymų metu paskaitas ir praktinius užsiėmimus turi vesti asmenys, turintys galiojančius atestavimo pažymėjimus ir tik juose nurodytomis radiacinės saugos temomis. Siekiant didinti kompetentingų lektorių skaičių, periodiškai organizuojami Asmenų, siekiančių įgyti teisę mokyti radiacinės saugos, atestavimo komisijos (toliau – Atestavimo komisija) posėdžiai, kurių metu svarstomi asmenų pateikti prašymai dėl atestavimo.

    Šių metų sausio 29 d. Radiacinės saugos centre įvyko Atestavimo komisijos posėdis, kurio metu svarstyti pretendentų pateikti prašymai tapti atestuotais radiacinės saugos lektoriais. Atestavimo komisija įvertino asmenų, siekiančių tapti lektoriais, galinčiais skaityti paskaitas radiacinės saugos temomis, žinias ir vienbalsiai nutarė atestuoti ir suteikti teisę mokyti radiacinės saugos 4 naujiems lektoriams.

    Atkreipiame dėmesį, kad Atestuotų asmenų, turinčių teisę mokyti atsakingus už radiacinę saugą ir dirbančius su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, sąrašas nuolat atnaujinamas. Su juo galima susipažinti Radiacinės saugos centro interneto svetainėje („Veikla“ à „Veiklos sritys“ à „Radiacinės saugos mokymas“ à ”Atestuotų asmenų, turinčių teisę mokyti atsakingus už radiacinę saugą ir dirbančius su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, sąrašas“).


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s