foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
foto
2016-02-26
Klaipėdoje surengti priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnų mokymai

    Radiacinės saugos centro Klaipėdos radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės skyrius, siekdamas stiprinti ugniagesių gelbėtojų, darbo metu galinčių susidurti su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, pasirengimą radiacinės saugos srityje, šių metų vasario 23 ir 25 d. surengė mokymus Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos komandų priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų viršininkams ir budinčių pamainų vadams. Mokymuose dalyvavo 57 asmenys iš Klaipėdos regiono (Šilutės, Neringos, Skuodo, Gargždų, Palangos, Kretingos miestai).

 

    Teorinės mokymų dalies metu Klaipėdos radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės skyriaus specialistai pareigūnus supažindino su jonizuojančiosios spinduliuotės sąvokomis, biologiniu jonizuojančiosios spinduliuotės poveikiu sveikatai bei pagrindiniais radiacinės saugos principais, kurių taikymas mažina neigiamą jonizuojančiosios spinduliuotės poveikį žmogaus sveikatai arba padeda jo išvengti. Pareigūnams taip pat skaityti pranešimai apie priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimodepartamento darbuotojų pasirengimą avarijoms, reagavimo veiksmus aptikus paliktuosius jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinius ar radionuklidais užterštus objektus, ypač daug dėmesio skirta radioaktyviosiomis medžiagomis užterštų darbuotojų ir transporto priemonių užterštumo įvertinimui ir mažinimui atliekant dezaktyvavimo darbus specialiai įrengtame punkte ir tinkamam asmeninių apsaugos priemonių naudojimui.

 

    Mokymų dalyviai taip pat gilino žinias dozimetrinių matavimų radiacinės avarijos vietoje bei dirvožemio, vandens, augmenijos ir kitų mėginių iš užterštos teritorijos ėmimo srityse ir turėjo galimybę su dozės galios matavimo prietaisais praktiškai atlikti dozės galios matavimus.

 

    Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos tarnybų viršininkai bei pamainų vadai, siekdami užtikrinti ugniagesių gelbėtojų pasirengimą reaguoti radiologinių incidentų atvejais, mokymuose įgytas žinias bei patirtį perduos savo komandų darbuotojams įvairių vidinių mokymų ir užsiėmimų metu.foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s