foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
foto
2014-10-16
RSC surengtas seminaras asmens sveikatos priežiūros įstaigose dirbantiems ir atsakingiems už radiacinę saugą asmenims
Spalio 15 d. Radiacinės saugos centre surengtas seminaras asmens sveikatos priežiūros įstaigose dirbantiems ir atsakingiems už radiacinę saugą asmenims aktualiais radiacinės saugos klausimais.

Licencijavimo ir Valstybės registro skyriaus vyriausieji specialistai Vidmantas Paulavičius ir Aistė Jakutytė pristatė licencijavimo reikalavimus, aptarė licencijos priedo pakeitimo klausimus dirbti su medicinos rentgeno diagnostikos aparatais ir duomenų teikimo Valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registrui tvarką. Radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Dovilė Šerėnaitė pristatė pranešimą tema „Valstybinė radiacinės saugos priežiūra (inspekciniai patikrinimai): kaip pasiruošti patikrinimui, dokumentų peržiūra ir atnaujinimas, dažniausiai pasitaikantys pažeidimai, klausimynai“.

Ekspertizės ir medicininės apšvitos stebėsenos skyriaus vedėjas Jonas Marcinkevičius aptarė naujų patalpų radiacinės saugos projektų derinimo klausimus, rentgenodiagnostikos aparatų kokybės kontrolės vykdymo aspektus bei pacientų apšvitos vertinimo tvarką ir jai keliamus reikalavimus.

Itin aktualiomis temomis kalbėjo Profesinės apšvitos stebėsenos skyriaus vedėja Aušra Urbonienė, kuri apžvelgė darbuotojų išorinės apšvitos (akių ir galūnių) vertinimo tvarką, bei pristatė intervencinės radiologijos procedūrų metu darbuotojų 2012–2013 metais gautos apšvitos rezultatus.

Radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Vanda Tovianskaja Požerskaja supažindino su radiacinės saugos reikalavimais rentgenodiagnostikoje ir aptarė vaikų ir nėščiųjų radiacinės saugos užtikrinimo klausimus.

Seminaro dalyviai su Radiacinės saugos centro specialistais aktyviai diskutavo įvairiais praktiniais radiacinės saugos reikalavimų užtikrinimo klausimais. Daug diskusijų sukėlė pacientų apšvitos dozių matavimo ir gautų rezultatų vertinimo praktiniai aspektai bei medicinos fizikų vaidmuo šiame procese. Kokybės laidavimo programų bei Kokybės vadovų ruošimas yra daug darbo ir ypatingos kompetencijos reikalaujantis darbas, todėl buvo aptartos priemonės, kurios padėtų šį darbą palengvinti.


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s