foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
foto
2014-10-27
RSC atstovai dalyvaus Šiaulių miesto renginyje „Sveikatingumo miestelis“
Spalio 30 d. 13 val. Radiacinės saugos centro Ekspertizės ir apšvitos stebėsenos departamento Gyventojų apšvitos stebėsenos skyriaus vyriausioji specialistė Aneta Bogdanovič ir Radiacinės saugos mokymo skyriaus vyriausioji specialistė Olga Sevriukova drauge su kitų Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldžių įstaigų atstovais dalyvaus Šiaulių prekybos centre „Akropolis“ (Aido g. 8, Šiauliai, pirmame aukšte prie pagrindinio įėjimo) Šiaulių bendruomenei skirtame renginyje „Sveikatingumo miestelis“.
 
Radiacinės saugos centro specialistės Šiaulių miesto gyventojams ir svečiams pristatys Radiacinės saugos centro veiklą, pademonstruos mobilią radiologinių tyrimų laboratoriją ir supažindins su joje atliekamais specifiniais tyrimais, pademonstruos, kaip veikia mobilieji dozimetrai, identifikatoriai, paviršiaus taršos matuokliai.
 
Į renginį atvyksiantys asmenys kviečiami atsinešti turimų daiktų, kurie, jų manymu, gali būti radioaktyvūs (pvz., senovinių rankinių laikrodžių, įvairių daiktų, įsigytų sendaikčių turguose ir pan.), taip pat maisto produktų (pvz., grybų, uogų), statybinių medžiagų (pvz., plytą, žvyro, smėlio, akmenų ir kt.). Radiacinės saugos centro atstovai atsivežtais matavimo prietaisais išmatuos šių daiktų galimą radioaktyvumą, pakomentuos gautus rezultatus.
 
Renginio tikslas – supažindinti Šiaulių bendruomenę su Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldžių įstaigų vykdoma veikla. Visos dalyvausiančios institucijos pristatys edukacines priemones, informuos ir patars šiauliečiams rūpimais klausimais, atliks įvairius praktinius matavimus, pakomentuos gautus rezultatus ir pan.

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s