foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
foto
2015-03-24
Radiacinės saugos centre lankėsi sveikatos apsaugos viceministrė Jadvyga Zinkevičiūtė
Kovo 24 d. Radiacinės saugos centre (RSC) lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos viceministrė Jadvyga Zinkevičiūtė ir Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos stiprinimo valdybos Rizikos sveikatai valdymo ir kurortologijos skyriaus vedėja Rita Sketerskienė, kurios domėjosi RSC, kaip įgaliotosios institucijos radiacinės saugos srityje, veiklos kryptimis ir atliekamais darbais.

RSC direktorius Albinas Mastauskas viešnias supažindino su pagrindiniais RSC darbais koordinuojant valstybės ir savivaldybių institucijų veiksmus radiacinės saugos srityje, vykdant gyventojų ir aplinkos apšvitos bei veiklos su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais radiacinės saugos valstybinį reglamentavimą ir priežiūrą. Susitikimo metu pristatyti RSC pasiekimai mažinant medicininę apšvitą bei kontroliuojant apšvitą iš gamtinės kilmės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių.

Kadangi radiacinė sauga yra sudėtinė visuomenės sveikatos dalis, viceministrė J. Zinkevičiūtė domėjosi RSC veikla vertinant ir prognozuojant Lietuvos gyventojų apšvitą.

Viešnios lankėsi RSC struktūriniuose skyriuose, kuriuose atliekami matavimai, domėjosi naudojama įranga ir matavimo prietaisais, atliekamais biologinės dozimetrijos tyrimais ir individualiosios dozimetrijos matavimais, maisto produktų ir geriamojo vandens radiologiniais tyrimais, gamtinės apšvitos problemomis bei uždavė rūpimus klausimus specialistams.

Taip pat susitikimo metu aptartos RSC veikloje kylančios problemos užtikrinant Lietuvos žmonių ir aplinkos saugą nuo žalingo jonizuojančiosios spinduliuotės poveikio.


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s