foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
foto
2013-10-28
Patvirtinti nauji radiacinės saugos reikalavimų vykdymo patikrinimo klausimynai
Nuo 2013 m. spalio 23 d. įsigaliojo nauji Radiacinės saugos centro direktoriaus įsakymu Nr. V-68 „Dėl radiacinės saugos reikalavimų vykdymo patikrinimo klausimynų ir aktų-klausimynų bei akto formų patvirtinimo“ patvirtinti radiacinės saugos reikalavimų vykdymo patikrinimo klausimynai.
 
Klausimynai atnaujinti įgyvendinant Lietuvos Respublikos Vyriausybės verslo priežiūros pertvarkos programą ir siekiant, kad radiacinės saugos priežiūra ir kontrolė būtų atliekama kuo efektyviau, koordinuočiau, mažesnėmis sąnaudomis bei mažesne našta verslui. Tikimasi, kad nauji kokybiškai, aiškiai ir pagal svarbos kriterijus suformuluoti patikrinimų klausimynai leis patikimiau ir efektyviau įvertinti svarbiausių teisės aktų, reglamentuojančių radiacinę saugą, reikalavimų laikymąsi kontroliuojamuose objektuose, tuo pačiu padės mažinti prižiūrimiems ūkio subjektams tenkančią administracinę naštą.

Be to, klausimynai ūkio subjektams pasitarnaus ir kaip aiškus veiklos priežiūros vadovas, padedantis atsirinkti konkrečius teisės aktų reikalavimus bei suprasti abstrakčiai suformuluotų teisės aktų reikalavimų turinį.
 
Tikimės, kad naujieji klausimynai padės stiprinti tarpusavio pasitikėjimą tarp Radiacinės saugos centro ir jo prižiūrimų ūkio subjektų, vystyti ir tobulinti radiacinės saugos kultūrą Lietuvoje darnaus ir konstruktyvaus dialogo bei tarpusavio supratimo keliu.
 
Klausimynai yra vieši, todėl juos bet kada galite rasti Radiacinės saugos centro interneto svetainėje skiltyje Teisinė informacija > Teisės aktai.

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s