foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
foto
2013-10-31
Radiacinės saugos centras organizavo valstybinio lygio civilinės saugos pratybas
Spalio 30 d. įvyko Radiacinės saugos centro organizuotos valstybinio lygio civilinės saugos pratybos „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmų koordinavimas sprogus „purvinai bombai“ VĮ Tarptautiniame Vilniaus oro uoste“. Šių pratybų tikslas – patikrinti civilinės saugos sistemos subjektų veiksmų koordinavimą reaguojant į piktavališkais tikslais susprogdintą sprogmenį su radioaktyviosiomis medžiagomis.

Pratybose dalyvavo Radiacinės saugos centro, VĮ Tarptautinio Vilniaus oro uosto, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Valstybinės atominės energetikos saugos inspekcijos, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Ekstremalių sveikatai situacijų centro, Aplinkos apsaugos agentūros, Policijos departamento, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, VĮ Radioaktyviųjų atliekų tvarkymo agentūros ir Vilniaus miesto savivaldybės atstovai.

Per pratybas buvo imituota avarinė situacija, kurios metu susprogdinta „purvina bomba“ VĮ Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Prasidėjus pratyboms buvo sušauktas Radiacinės saugos centro Ekstremaliųjų situacijų operacijų centras, o pratybų eigoje Radiacinės saugos centrui buvo pavesta vykdyti Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro funkcijas.

Per pratybas Radiacinės saugos centro Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro nariai vertino ir analizavo informaciją, prognozavo galimą radionuklidų pasklidimą bei gyventojų apšvitą, teikė nurodymus valstybės institucijoms, Vilniaus miesto savivaldybei dėl skubių apsaugomųjų veiksmų taikymo ir rengė rekomendacijas gyventojams, kaip elgtis tokios avarijos atveju.

Radiacinės saugos centras dėkoja visiems pratybų dalyviams ir tikisi, kad pratybų metu įgyta patirtis bus naudinga realios avarinės situacijos atveju.


Nuotraukos


Nuotraukos


Nuotraukos


Nuotraukos


Nuotraukos


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s