Naujienų archyvas

Rentgeno kontrolės sistemos, naudojamos kroviniams ir transporto priemonėms tikrinti, pavojaus žmonėms nekelia

Radiacinės saugos centras gauna vis daugiau gyventojų klausimų dėl galimos žalos sveikatai, kurią gali sukelti pasienio kontrolės punktuose sumontuotos stacionarios ar mobilios rentgeno kontrolės sistemos, skirtos kroviniams ir transporto priemonėms tikrinti.


2014-01-02
Paskelbti 2014 metų ir I ketvirčio patikrinimų planai

Radiacinės saugos centras (RSC) patvirtino Valstybinės radiacinės saugos priežiūros 2014 metų ir I ketvirčio planus, kuriuose pateikiami planuojamų tikrinti ūkio subjektų sąrašai.


2013-12-23
Sveikiname su šventėmis!

Praėję metai buvo kupini įvykių, kurie suteikė mums unikalios patirties. Pasiekimai padėjo įgyti pasitikėjimo savo jėgomis, nesėkmės išmokė nenuleisti rankų.
Artėjant šv. Kalėdoms ir Naujiesiems Metams, linkime, kad šis nuostabus šventinis laikotarpis atneštų tik laimingas akimirkas, kad gyvenimas, žvelgiant į ateitį, būtų kupinas vilties ir išsipildymų, kad kiekviena ateinančių metų diena atvertų vis naujas perspektyvas.
 
Radiacinės saugos centro kolektyvo vardu
Direktorius Albinas Mastauskas


2013-12-20
Radiacinės saugos centro specialistai dalyvavo Ignalinos rajono savivaldybės organizuotose pratybose

Gruodžio 20 d. Radiacinės saugos centro specialistai dalyvavo Ignalinos rajono savivaldybės organizuotose savivaldybės lygio funkcinėse pratybose „Ignalinos rajono savivaldybės administracijos ir atsakingųjų institucijų veiksmai gręsiant ir (ar) susidarius ekstremaliajai situacijai, kai įvyko galimas radioaktyviųjų medžiagų nutekėjimas į aplinką“.


2013-12-19
Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai pageidauja radiacinės saugos mokymų

Gruodžio 16–17 dienomis Radiacinės saugos centras (toliau – RSC) Panevėžyje organizavo radiacinės saugos mokymus VšĮ Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stoties (toliau – GMP) darbuotojams.


2013-12-16
RSC direktoriui Albinui Mastauskui įteikta profesoriaus Vlado Kviklio premija

Š. m. gruodžio 13 d. Radiacinės saugos centro direktoriui Albinui Mastauskui įteikta nusipelniusio Lietuvos gydytojo profesoriaus Vlado Kviklio premija.


2013-12-13
Radiacinės saugos centre lankėsi Tarptautinio saugumo ir neplatinimo biuro atstovas

Gruodžio 12 d. Radiacinės saugos centre (toliau – RSC) lankėsi Tarptautinio saugumo ir neplatinimo biuro kovos su nelegaliu branduolinių medžiagų gabenimu programos pareigūnas Patrick Disney (JAV) ir Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados patarėja politikos klausimais Diana Costa.


2013-12-13
Išleistas naujas Radiacinės saugos centro informacinio biuletenio numeris

Išleistas 15-asis Radiacinės saugos centro (RSC) informacinio biuletenio „Radiacinė sauga“ numeris, kuriame apžvelgiamos problemos ir klausimai, susiję su pacientų radiacinės saugos užtikrinimu atliekant medicinos diagnostikos ir terapijos procedūras su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais.


sukūrė Artogama