foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Naujienų archyvas foto_s
foto_s
2011-08-03
Pacientų diagnostinių branduolinės medicinos procedūrų metu gaunamos apšvitos nustatymo programa

foto
Šiais metais Radiacinės saugos centras pradėjo vykdyti programą „Pacientų gaunamos apšvitos diagnostinių branduolinės medicinos procedūrų metu nustatymo programa“, kurios pagrindinis tikslas – įvertinti, kokias apšvitos dozes 2010 m. gavo pacientai diagnostinių branduolinės medicinos procedūrų metu.
2011-07-26
Kviečiame tapti registro išorinio portalo naudotojais

foto
Ar dažnai teikiate duomenis apie jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinius ir darbuotojus, dirbančius su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, Valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registrui?
Primename, kad nuo 2010 m. birželio 1 d. šiuos duomenis galima teikti žymiai greičiau ir paprasčiau – naudojantis registro išoriniu portalu (https://www.rscregistras.lt/).
2011-07-18
Lietuvos miškų uogų radiologiniai tyrimai

foto
Radiacinės saugos centro Ekspertizės ir apšvitos stebėsenos departamento Gyventojų apšvitos stebėsenos skyriaus specialistai atlieka gama spektrometrinius tyrimus ir matuoja radionuklidų aktyvumą uogose.
2011-07-14
Vilniuje aptikti paliktieji jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniai

foto
Vakar, liepos 13 d. po pietų Radiacinės saugos centras gavo Sveikatos apsaugos ministerijos persiųstą Vilniaus gyventojo elektroninį laišką su nuotraukomis, kuriose buvo nufotografuoti jo rasti prietaisai su radioaktyvumo ženklais.
2011-07-07
Artėjant Europos krepšinio čempionatui

foto
Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos prašymu, 2011 m. liepos 7 d. 10 val. Radiacinės saugos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (RSC) Kauno m. savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Savanorių pr. 235, Kaunas) organizuoja pasirengimo ir reagavimo į radiacines avarijas mokymus, kuriuose dalyvaus Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir kitų apskrities ir Kauno miesto tarnybų bei savivaldybės civilinės saugos specialistai.
2011-07-04
Kaip vertinama RSC teikiamų paslaugų kokybė?

foto
Šiuolaikiška įstaiga ar įmonė, teikianti paslaugas, rūpinasi, kad gyventojų poreikiai būtų patenkinti, o paslaugos teikiamos kokybiškai. Šį uždavinį įgyvendina Radiacinės saugos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (RSC) specialistai. RSC, kaip viešojo administravimo paslaugas teikianti valstybės institucija, siekdama įvertinti teikiamų viešojo administravimo paslaugų ir paslaugų gyventojams kokybę, atliko RSC veiklos kokybės vertinimo apklausą. Apklausa vyko elektroniniu paštu 2011 m. sausio-birželio mėnesiais.
2011-06-29
Nelegalių radioaktyviųjų šaltinių ieškoma sendaikčių prekyvietėse ir antikvariatuose

foto
Siekiant užtikrinti Lietuvos gyventojų ir aplinkos radiacinę saugą nuo žalingo jonizuojančiosios spinduliuotės poveikio, Radiacinės saugos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos specialistai periodiškai atlieka pamestų, paliktų ar kitaip kontrolės netekusių jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių paieškas. Per 2011 m. pirmą pusmetį tokia paieška atlikta Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų sendaikčių prekybos vietose (turgų teritorijose, sendaikčių mugėse, antikvariatuose).
2011-06-16
Medicininės apšvitos rentgenografijoje stebėsena Lietuvoje

foto
Radiacinės saugos centras (toliau – RSC), norėdamas įvertinti atliekamų rentgenodiagnostikos procedūrų metu gaunamą pacientų apšvitą, kasmet atlieka pacientų apšvitos matavimus atsitiktiniu būdu pasirinktose asmens sveikatos priežiūros įstaigose (ASPĮ). Matavimų rezultatai yra lyginami su Lietuvoje nustatytais pacientų rekomenduojamais apšvitos lygiais rentgenodiagnostikoje.
foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s