foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s

foto_s foto_bull Aktualijos foto_s
foto_s
foto
2021-09-21
Atestuoti du nauji lektoriai, galintys mokyti radicinės saugos temomis

 

     Rugsėjo 20 d. Radiacinės saugos centre (toliau – RSC) įvyko Atestavimo komisijos posėdis, kurio metu komisijos nariai svarstė fizinių asmenų pateiktus prašymus suteikti teisę mokyti radiacinės saugos temomis ir vertino asmenų žinias. Atestavimo komisija nutarė atestuoti 2 naujus lektorius ir suteikti jiems teisę mokyti radiacinės saugos temomis.

 

      Siekiant didinti kompetentingų lektorių skaičių, periodiškai organizuojami Fizinių asmenų, siekiančių įgyti teisę mokyti radiacinės ir (ar) radioaktyviųjų fizinės saugos (toliau – fizinė sauga), atestavimo komisijos posėdžiai, kurių metu svarstomi suinteresuotų asmenų pateikti prašymai dėl atestavimo. Radiacinės ir fizinės saugos mokymus vykdančioms įstaigoms yra keliamas reikalavimas, padedantis užtikrinti radiacinės ir fizinės saugos mokymo kokybę – mokymų metu paskaitas ir praktinius užsiėmimus turi vesti fiziniai asmenys, turintys galiojantį asmens, turinčio teisę mokyti radiacinės ir (ar) fizinės saugos, atestavimo pažymėjimą ir tik jame nurodytomis radiacinės ir (ar) fizinės saugos temomis.

 

      RSC yra atsakingas už valstybinę radiacinės ir fizinės saugos mokymo priežiūrą, kurios tikslas – stebėti, koordinuoti, analizuoti, tikrinti bei vertinti radiacinės ir fizinės saugos mokymą vykdančių įstaigų veiklą.

 

    Primename, kad atestuotų fizinių asmenų, turinčių teisę mokyti radiacinės ir (ar) fizinės saugos temomis, sąrašas nuolat atnaujinamas ir su juo visada galima susipažinti RSC interneto svetainėje (Asmenų, turinčių teisę mokyti radiacinės saugos klausimais, sąrašas  ir Asmenų, turinčių teisę mokyti radioaktyviųjų šaltinių fizinės saugos, sąrašas).

 foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)

foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s