foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s

foto_s foto_bull Aktualijos foto_s
foto_s
foto
Radiacinės saugos centro darbuotojams įteikti apdovanojimai už indėlį į Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai
Radiacinės saugos centro (toliau – RSC) direktorius, įgaliotas Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro, įteikė garbingus apdovanojimus RSC darbuotojams, prisidėjusiems prie Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos (toliau – ES) Tarybai. 2013 m. gruodžio 30 d. Lietuvos Respublikos Prezidentės išleistais Dekretais „Dėl apdovanojimo atminimo ženklu“ ir simboliniais Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai atminimo ženklais apdovanoti: RSC direktoriaus pavaduotoja Ramunė Marija Stasiūnaitienė, RSC Licencijavimo ir Valstybės registro skyriaus vedėjas Gintautas Balčytis, RSC Radiacinės saugos priežiūros ir kontrolės skyriaus vedėjas Vaidas Statkus ir RSC Ekspertizės ir apšvitos stebėsenos departamento Gyventojų apšvitos stebėsenos skyriaus vedėja Rima Ladygienė. Kiek anksčiau Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministras šį apdovanojimą įteikė ir RSC direktoriui Albinui Mastauskui.

2013 m. antrąjį pusmetį Lietuvai pirmininkaujant ES Tarybai, RSC atstovai dalyvavo rengiant ir derinant Europos Tarybos direktyvą, kuria nustatomi pagrindiniai saugos standartai siekiant užtikrinti apsaugą nuo jonizuojančiosios spinduliuotės apšvitos keliamų pavojų, kuri buvo patvirtinta 2013 m. gruodžio 5 d. Tai – ilgalaikių visų ES šalių narių atstovų svarstymų ir diskusijų rezultatas. Verta paminėti, kad Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai metu RSC darbuotojai aktyviai dalyvavo techninės darbo grupės posėdžiuose dėl Vežėjų reglamento, kuriuo numatoma valstybių narių informavimo ir radioaktyvių medžiagų vežimo veiklos licencijavimo sistemas pakeisti bendra Europos radioaktyvių medžiagų vežėjų registracijos sistema. Taip pat RSC specialistai aktyviai dalyvavo Direktyvos 2013/51/Euratomas, kuria nustatomi plačiosios visuomenės sveikatos apsaugos reikalavimai, susiję su žmonėms vartoti skirtame vandenyje esančiomis radioaktyviosiomis medžiagomis, svarstyme. Ši ES Tarybos direktyva taip pat buvo patvirtinta Lietuvai pirmininkaujant ES Tarybai (2013 metų spalio 22 dieną). RSC ne tik dalyvavo įvairių ES Tarybos darbo grupių posėdžiuose, tačiau ir 2013 m. lapkričio 19-20 d. Vilniuje organizavo Baltijos jūros valstybių tarybos Branduolinės ir radiacinės saugos ekspertų grupės posėdį, kur buvo nagrinėjami visam Baltijos jūros regionui svarbūs radiacinės ir branduolinės saugos klausimai, siekiant užtikrinti atvirą ir saugią visuomenę Baltijos jūros regione ir Europoje.

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)

foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s