foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s

foto_s foto_bull Aktualijos foto_s
foto_s
foto
2016-01-20
Kodėl atmetami Registro išoriniu portalu pateikti elektroniniai pranešimai apie darbuotojus?

    Radiacinės saugos centras iš vartotojų gauna klausimų, kodėl yra atmetami Valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registro (toliau – Registras) išoriniu portalu pateikti elektroniniai pranešimai apie darbuotojų, dirbančių su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, darbo pradžią.

  

    Dažniausiai elektroniniai pranešimai yra atmetami, jeigu Radiacinės saugos centrui nepateikti dokumentai su prašymu įrašyti naują darbuotoją į licencijos verstis veikla su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais priedo darbuotojų sąrašą arba jeigu dokumentai yra pateikti, bet darbuotojas nebuvo įrašytas į licencijos priedą, nes pateikti dokumentai neatitiko nustatytų reikalavimų.

 

    Elektroniniai pranešimai taip pat yra atmetami, jeigu darbuotojas į Registro duomenų bazę jau buvo įtrauktas pagal anksčiau pateiktą elektroninį arba popierinį pranešimą apie darbuotojo darbo pradžią.

 

    Kad išvengtumėt panašių atvejų, siūlome:

 

    1. Pateikti tik elektroninį arba tik popierinį pranešimą.

 

    2. Pranešimą siųsti tik vieną kartą. Net jeigu darbuotojas nebuvo iš karto įtrauktas į licencijos priedą, o pateiktas elektroninis pranešimas buvo atmestas, pateikta informacija išlieka ir ja remiantis darbuotoją galima įtraukti į Registro duomenų bazę vėliau. Tik reikia atkreipti dėmesį, kad tokiu atveju pranešimas išliks atmestų pranešimų sąraše.

 

    3. Elektroninį pranešimą pateikti, kai darbuotojas jau įtrauktas į licencijos priedą. Tokiu atveju, siųsdami raštą dėl licencijos priedo pakeitimo, įrašykite pastabą, jog pranešimą pateiksite Registro išoriniu portalu.

 

    4. Pranešimo apie darbuotojo darbo pradžią neteikti, jeigu į Registro duomenų bazę jau įtrauktas darbuotojas pradeda dirbti su nauju jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniu, bet jo darbo vieta ar skyrius, kuriame jis dirba, nesikeičia.

 

Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centro Licencijavimo ir Valstybės registro skyriaus vyriausiąją specialistę Aistę Jakutytę, adresu Kalvarijų g. 153, Vilniuje, telefonu (8 5) 210 5816 arba el. paštu aiste.jakutyteATrsc.lt.


foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)

foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s