foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s

foto_s foto_bull Aktualijos foto_s
foto_s
2020-12-07
Radiacinės saugos centras informuoja: dezaktyvavimo punktas, kas tai?

foto

Žmogaus poelgius lemia jo turimos žinos. Situacijose, kuomet kyla pavojus sveikatai, svarbiausia nepasimesti, elgtis atsakingai, remtis patikimų šaltinių pateikiama informacija. Radiacinės saugos centras primena, kaip asmuo, galimai užsiteršęs radioaktyviosiomis medžiagomis, turėtų elgtis nekeldami pavojaus sau ir aplinkiniams.

2020-12-03
TATENA IRRS pakartotinės misijos ekspertai – Lietuvoje pasiekta pažanga tobulinant branduolinės ir radiacinės saugos reglamentavimo sistemą

foto

 

2020 m. gruodžio 2 d. Lietuvoje baigėsi septyniolika dienų trukusi nuotoliniu būdu atlikta branduolinės ir radiacinės saugos reglamentavimo ir priežiūros sistemos tarptautinio vertinimo pakartotinė misija (angl. Integrated Regulatory Review Service follow-up mission, toliau – IRRS pakartotinė misija).

2020-12-03
RSC organizavo internetinį seminarą asmens sveikatos priežiūros įstaigų asmenims atsakingiems už radiacinę saugą

foto

 

2020 m. lapkričio 30 dieną Radiacinės saugos centras tradiciškai sukvietė asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus į kasmetinį seminarą, skirtą asmens sveikatos priežiūros įstaigų asmenims atsakingiems už radiacinę saugą. Šie metai išskirtiniai, todėl Radiacinės saugos centras, atsižvelgdamas į COVID-19 pandemijos keliamas grėsmes bei prisitaikydamas prie kylančių iššūkių, seminarą perkėlė į virtualią erdvę.

 

2020-12-01
Radiacinės saugos centras ramina: Radiacijos padidėjimo nenustatyta

foto

Pasklidus informacijai apie Astravo AE galimai įvykusį incidentą (pagal lapkričio 30 d. Baltarusijos žiniasklaidos informaciją), Radiacinės saugos centras informuoja, kad Lietuvos radiacijos lygio stebėjimo stotys (RADIS) padidėjusio gamtinio jonizuojančiosios spinduliuotės fono nefiksuoja.

2020-12-01
Radiacinės saugos centras įspėja: karščiavimo klinikose būtina laikytis radiacinės saugos reikalavimų

foto

 

Lietuvoje jau kuris laikas veikia vadinamosios karščiavimo klinikos, kuriose viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams atliekami išsamesni tyrimai

2020-11-26
2020 m. Radiacinės saugos centro teikiamų paslaugų kokybės vertinimo apklausa

foto

Radiacinės saugos centras (RSC), siekdamas užtikrinti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei analizuodamas savo veiklos rezultatus, atlieka paslaugų gavėjų apklausą. RSC specialistai bus dėkingi, jei skirsite keletą minučių ir atsakysite į pateiktus klausimus.

2020-11-16
Tarptautiniai ekspertai vertina branduolinės ir radiacinės saugos reguliavimo infrastruktūros atitikimą tarptautiniams saugos standartams

foto

Lapkričio 16 d. prasideda iki gruodžio 2 d. truksianti Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) organizuojama pakartotina Lietuvoje branduolinės ir radiacinės saugos reguliavimo infrastruktūros įvertinimo (angl. Integrated Regulatory Review Service, IRRS misija) misija.

2020-11-09
Radiacinės saugos centras informuoja: Radiacijos padidėjimo nenustatyta

foto

Pasirodžius informacijai, kad Baltarusijos atominė elektrinė nustojo gaminti elektros energiją, Radiacinės saugos centras informuoja, kad Lietuvos radiacijos lygio stebėjimo stotys (RADIS) padidėjusio gamtinio jonizuojančiosios spinduliuotės fono nefiksuoja. Gyventojams nėra jokio pagrindo nerimauti ar vartoti kalio jodido tabletes. RADIS sistemos teikiami aplinkos dozės galios matavimų rezultatai yra nuolatos stebimi, todėl apie bet kokį gresiantį pavojų, susijusį su radioaktyviųjų medžiagų pasklidimu aplinkoje, gyventojus atsakingosios institucijos informuotų nedelsiant.

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
Faks. (8 5) 276 3633
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)

foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s