foto_s1
foto_s1 foto_hrb
foto_phrfoto_log
foto_s1
foto_s foto_s
foto_s foto_s
LT     /    EN
Titulinis puslapis foto_sep Puslapio struktūra foto_sep Rašykite mums foto_sep foto_dis foto_sep Versija spausdinimui
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_bull Viešosios ir (arba) administracinės paslaugos foto_s
foto_s

ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMO APRAŠYMAI

 

1. Veiklos su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais registravimas, registruotos veiklos duomenų patikslinimas, pakeitimas ar registravimo panaikinimas.

 

2. Licencijos vykdyti veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais išdavimas, patikslinimas, priedo pakeitimas, galiojimo sustabdymas, galiojimo sustabdymo panaikinimas ar galiojimo panaikinimas.

 

3. Laikinojo leidimo vykdyti veiklą su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais išdavimas, patikslinimas, priedo pakeitimas, galiojimo sustabdymas, galiojimo sustabdymo panaikinimas ar galiojimo panaikinimas.

  

4. Asmens, įskaitant dozimetrijos tarnybą, atliekančio visuomenės sveikatos saugai užtikrinti reikalingus žmonių apšvitos dozių ir (ar) dozės galios, ir (ar) aktyvumo matavimus ir (ar) apšvitos dozių įvertinimus, pripažinimo pažymėjimo išdavimas, patikslinimas, priedo pakeitimas, galiojimo sustabdymas, galiojimo sustabdymo panaikinimas ar galiojimo panaikinimas.

 

5. Asmens, turinčio teisę mokyti radiacinės saugos, atestavimo pažymėjimo išdavimas, galiojimo sustabdymas, galiojimo sustabdymo panaikinimas ar galiojimo panaikinimas.

 

6. Asmens, turinčio teisę mokyti radioaktyviųjų šaltinių fizinės saugos, atestavimo pažymėjimo išdavimas, galiojimo sustabdymas, galiojimo sustabdymo panaikinimas ar galiojimo panaikinimas.

 

7. Leidimo vežti radioaktyviąsias medžiagas išdavimas, dublikato išdavimas ar galiojimo panaikinimas.

 

8. Leidimo vežti radioaktyviąsias atliekas, išskyrus radioaktyviąsias atliekas, susidariusias branduolinio kuro ciklo metu, išdavimas, dublikato išdavimas ar galiojimo panaikinimas.

 

9. Standartinio dokumento, suteikiančio teisę radioaktyviąsias medžiagas įvežti į Lietuvos Respubliką iš Europos Sąjungos valstybės narės, patvirtinimas.

  

10. Standartinio dokumento, suteikiančio teisę radioaktyviąsias medžiagas išvežti iš Lietuvos Respublikos į Europos Sąjungos valstybę narę ar vežti tranzitu per Lietuvos Respubliką tarp Europos Sąjungos valstybių narių, suderinimas.

 

11. Pakuotės konstrukcijos atitikties sertifikato pripažinimo pažymėjimo išdavimas ar galiojimo panaikinimas.

 

12. Radiacinės saugos eksperto pažymėjimo išdavimas, galiojimo sustabdymas, galiojimo sustabdymo panaikinimas ar galiojimo panaikinimas.

 

 

 

Pasinaudojant VšĮ „Verslo vartai“ (http://www.verslovartai.lt/) internetinės svetainės teikiamomis galimybėmis, galima sužinoti, kaip per šį portalą galima pateikti dokumentus Institucijai (leidimui gauti) (http://www.verslovartai.lt/lt/paslaugos/pranesimu-dezute/).


Pasinaudojant VšĮ „Verslo vartai“ Leidimų registru (http://www.verslovartai.lt/lt/leidimu-registras/) galima atlikti Lietuvoje išduotų veiklos leidimų paiešką pagal:

- Įmonės, kuriai išduotas leidimas, pavadinimą.

- Tokios įmonės kodą.

- Leidimus išduodančią instituciją (pvz., Radiacinės saugos centras).

 
VALSTYBĖS RINKLIAVOS 
 
 

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2000 m. gruodžio 15 d. nutarimas Nr. 1458 „Konkrečių valstybės rinkliavos dydžių sąrašo ir Valstybės rinkliavos mokėjimo ir grąžinimo taisyklių patvirtinimo“.

 

Atnaujinta 2021-08-13

foto_s
foto_s
site_bullet Paieška
foto_s
foto_s
title_bullet Naujienų prenumerata
foto_s
foto_s
foto_s Mus rasite
foto_small
foto_s
Kalvarijų g. 153,
LT-08352, Vilnius

Tel. (8 5) 236 1936
El. paštas rsc@rsc.lt


foto_s
foto_s
Kilus bet kokiems su darbuotojų, gyventojų, pacientų radiacine sauga susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Radiacinės saugos centrą. Atsakome į klausimus bei konsultuojame:

Vilniuje, Kalvarijų g. 153, pirmadieniais ir trečiadieniais 8.00 – 17.00 val., antradieniais ir ketvirtadieniais 7.30 – 17.30 val., penktadieniais 8.00 – 15.45 val. (pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.) tel. (8 5) 236 1936 arba el. paštu rscATrsc.lt;

Kaune, Aušros g. 44, darbo valandomis tel. +370 608 06187 arba el. paštu kaunasATrsc.lt;

Klaipėdoje, Bijūnų g. 6, darbo valandomis tel. +370 608 06185 arba el. paštu klaipedaATrsc.lt;

Šiauliuose, Vilniaus g. 229, darbo valandomis tel. +370 608 06198 arba el. paštu siauliaiATrsc.lt.

Pasistengsime Jums suteikti rūpimą informaciją.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai


Svetainė atnaujinta remiant tuometinei Švedijos radiacinės saugos institucijai (dabar SSM)
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s foto_s
foto_s
foto_s
foto_s